Pozició kereső

Az ÁllásHollandia holnap hollandiai munkalehetőségeket kínál. Az ÁllásHollandia a munkaszerződésen túl segít a nyelvtanulásban és a lakhatásban is.

Töltse fel önéletrajzát!

Én mit szeretnék, te mit nyújtasz nekem, mi mit érünk el együtt...! Töltse fel önéletrajzát, hogy Önre találhassanak!

...a részletekért olvasd el az önéletrajzi segédletet

Sebészeti asszisztens

(A jelentkezéshez be kell lépnie.)

FAQ

Az álláshirdetés részletei

Pozicíó:Sebészeti asszisztens
Munkaidő:rész- vagy teljes munkaidőben
Feladatok:Sebészeti asszisztensként a következő feladatokat kell elvégezni: a sebész segítése az operáció előtt, közben és után. A műtő felkészítése az operációra, a műszerek ellenőrzése és a streril körülmények ellenőrzése, valamint adminisztratív feladatok is várnak Önre.
Elvárások:Legalább egy éves munkatapasztalatot várunk el releváns munkahelyen. Kényelmes munkahelyet kínálunk egy komplex, műszaki környezetben, és rendíthetetlenséget várunk el a stresszes helyzetekben. Legyen sokoldalú és önnáló. Illeszkedjen a kórház alapvető értékeihez: szívélyes, helyreállító, kooperatív legyen.
Előnyök:
Szakmai tapasztalat:0-1 év tapasztalattal
Végzettség:
Nyelvtudás:angol
Munkavégzés helye:Netherlands, Central Netherlands

Kit keresünk?
Ez egy kihívásokkal és nehéz helyzetben teli, az egyik legnagyobb és legjobb klinikai kórházak egyike  Hollandiában.

Mit kínálunk?
Részmunkaidős vagy teljes munkaidős kollégákat keresünk. A fizetés az életkor, gyakorlat, feladatok és a munkaidő függvénye. Fizetés a kórházi dolgozók kollektív munkaszerződésének megfelelően.

Hogyan lehet jelentkezni?
Regisztráljon és töltse fel önéletrajzát és kattintson a JELENTKEZEM gombra.

FAQ

Lépjen be vagy regisztráljon

Elfelejtette a jelszavát?

Az állásokra való jelentkezéshez regisztráció szükséges.

Hírlevél