Pozició kereső

Az ÁllásHollandia holnap hollandiai munkalehetőségeket kínál. Az ÁllásHollandia a munkaszerződésen túl segít a nyelvtanulásban és a lakhatásban is.

Töltse fel önéletrajzát!

Én mit szeretnék, te mit nyújtasz nekem, mi mit érünk el együtt...! Töltse fel önéletrajzát, hogy Önre találhassanak!

...a részletekért olvasd el az önéletrajzi segédletet

Radiológus

(A jelentkezéshez be kell lépnie.)

FAQ

Az álláshirdetés részletei

Pozicíó:Radiológus
Munkaidő:teljes munkaidőben
Feladatok:Az egyik kollégánk nyugdíjba vonulásával üresedés van a radiológiai osztályon. Az radiológia osztály a legmodernebb berendezésekkel van felszerelve.
Elvárások:Széles körű gyakorlattal rendelkező munkatásat keresünk. Ha Önt érdekli az onkológia, a mammográfia és gyakorlott az ultrahang és a CT világában akkor jó helyen jár. Az ideális jelölt a Szent Ferenc Gyakorlókórházban is tanítana.
Előnyök:Az ideális jelölt ambiciózus egészségügyi szakember, innovatív gondolkodásmódú,, kiváló szociális készséggel és a beteg-központú szemlélettel rendelkezik.
Szakmai tapasztalat:0-1 év tapasztalattal
Végzettség:
Nyelvtudás:angol
Munkavégzés helye:Netherlands,

Kit keresünk?

Széles körű gyakorlattal rendelkező munkatásat keresünk. Ha Önt érdekli az onkológia, a mammográfia és gyakorlott az ultrahang és a CT világában akkor jó helyen jár. Az ideális jelölt a Szent Ferenc Gyakorlókórházban is tanítana.

Mit kínálunk?

Versenyképes bérezést és jutattásokat.

Hogyan lehet jelentkezni?

Regisztráljon és töltse fel önéletrajzát és kattintson a JELENTKEZEM gombra.

FAQ

Lépjen be vagy regisztráljon

Elfelejtette a jelszavát?

Az állásokra való jelentkezéshez regisztráció szükséges.

Hírlevél